GRONO PEDAGOGICZNE

DYREKCJA

mgr Emilia Ostrowska – twórca „Keglika”, dyrektor i Prezes Stowarzyszenia Absolwentów i Sympatyków Liceum Ogólnokształcącego im. Powstańców Wielkopolskich w Środzie Wlkp., autorka i współautorka projektów unijnych.

 

GRONO PEDAGOGICZNE

mgr Krzysztof Pyrzyk – nauczyciel matematyki, członek Zarządu Stowarzyszenia Absolwentów i Sympatyków Liceum Ogólnokształcącego im. Powstańców Wielkopolskich w Środzie Wlkp. Jest nauczycielem wybitnym, od początku związany z „Keglikiem”. Laureat konkursu „Nauczyciel na Medal” w 2017r. Jego dydaktyczne umiejętności sprawiają, że uczniowie na lekcje matematyki nie chodzą a biegają, osiągając w rezultacie najlepsze wyniki. Twórca i współtwórca projektów Erasmus+.

mgr Lucyna Zielinska – skuteczny nauczyciel języka niemieckiego i języka rosyjskiego.
Optymistka ceniąca kontakt z drugim człowiekiem. Otacza uczniów opieką, motywuje do działania tak, by chciało im się chcieć. Corocznie przez Nich i Ich rodziców bardzo wysoko oceniana.

mgr Adam Eichler – nauczyciel wychowania fizycznego.
Pracuje w „Kegliku” trzeci rok, a już dał się poznać jako nauczyciel bardzo zaangażowany w realizację programu, motywujący wszystkich uczniów do aktywności fizycznej. Jest zawsze miły, uśmiechnięty i chętny do pomocy.

mgr Milena Bianek – doświadczony nauczyciel języka angielskiego
Jej cechą charakterystyczną jest m.in. wielka empatia, która sprawia, że rozumie problemy uczniów, którzy oddają Jej sympatię i szacunek. Również jest bardzo lubiana w gronie nauczycielskim.

mgr Katarzyna Krzeszewska – nauczyciel geografii
Duża wiedza i wieloletnie doświadczenie idą w parze z ambicją i pozytywnym nastawieniem do pracy.

mgr Dominik Leszczyński – wieloletni nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie
Duża wiedza i umiejętności oraz pozytywne podejście do uczniów składają się na sukces końcowych egzaminów, które corocznie są bardzo wysokie.

mgr Mariola Litka – nauczyciel matematyki i edukacji dla bezpieczeństwa z bardzo dużym doświadczeniem
Cechy charakterystyczne: duża wiedza, obowiązkowość, terminowość, upór w pokonywaniu trudności.

mgr Grzegorz Pyrzyk – nauczyciel informatyki, autor i administrator strony internetowej szkoły, konserwator urządzeń IT
W pracy zawodowej stawia na rzetelność w przekazywaniu wiedzy i rozwijaniu zainteresowań informatycznych. Służy pomocą każdemu uczniowi również poza pracą.

mgr Radosław Tomczak – nauczyciel fizyki
Bardzo spokojny i opanowany, osiąga zamierzone cele bez zbędnego stresu, co jest niezwykle cenne.

mgr Bartosz Rybko – prawnik, nauczyciel języka angielskiego i historii, wiceprezes Stowarzyszenia Absolwentów i Sympatyków Liceum Ogólnokształcącego im. Powstańców Wielkopolskich w Środzie Wlkp.
Związany z „Keglikiem” od początku istnienia, współtwórca naszych sukcesów, nauczyciel z dużą wiedzą, którą dzieli się z pełną odpowiedzialnością i zaangażowaniem. Z pasją realizuje projekty Erasmus + a Jego postawę etyczną warto naśladować.

mgr Andrzej Bartosiewicz – nauczyciel języka polskiego, etyki, instruktor szachów. Wychowawca klasy VIII.
W pracy codziennej zawsze życzliwy i empatyczny. Pokazuje, że myśleć warto, bo mieć własne zdanie to być.

Barbara Błaszak – pielęgniarka dyplomowana
Fachowa, ale i wyjątkowo życzliwa osoba, stosunek do wychowanków bardzo pozytywny.