W dniach 4-11.07.18 zespół Harmonic, którego trenerem i choreografem jest Natalia Zys uczestniczył w międzynarodowym Festiwalu Top Art Festival w Chorwacji. Festiwal co roku odbywa się w Hiszpanii, Włoszech i Chorwacji, gdzie głównie zjeżdżają się zespoły właśnie z tych państw i Polski. Keglikowy zespół Harmonic za wielokrotne sukcesy i kilkuletni staż dostał nominację od organizatorów festiwalu.
Festiwal odbył się niedaleko Trogiru w rejonie Dalmacja. Głównym celem wydarzenia była wymiana dorobku artystycznego, udział w przeglądzie artystycznym oraz warsztatach tanecznych. Nasz szkolny zespół Harmonic wspaniale zaprezentował się podczas międzynarodowego festiwalu. Harmonic zdobył mistrzostwo w kategorii etiuda ART DANCE 14-16 lat wygrywając tym samym 500 euro do wykorzystania na kolejną edycję festiwalu.
 Wspaniale zostały także ocenione podopieczne Natalii Zys- Klaudia Pusz i Magdalena Ściernicka, które również zdobyły 1 miejsce w kategorii duety ART DANCE 14-16 lat.
Komisja doceniła także pracę choreografów. Natalia Zys- trener zespołu Harmonic otrzymała nagrodę choreografa za styl i estetykę w tańcu.
Jednak wyjazd nie udałby się bez pomocy Burmistrza Środy Wlkp . Zespół otrzymał także wsparcie dla uczennic z „Keglika” od dyrektora szkoły.
Oprócz udziału w turnieju i warsztatach uczennice naszej szkoły także zwiedziły Chorwację. Dziewczęta zobaczyły Jeziora Plitwickie, miasto Split oraz Trogir, Riwierę Makarską, Blue Lagoon.
Opiekunami podczas wyjazdu była Pani Natalia Zys i Pan Krzysztof Pyrzyk.
W skład zespołu wchodzą: Zofia Bartkowiak, Agata Błaszczyk, Daniela Bukowska, Wiktoria Gałążewska, Maja Gościniak, Julia Jóźwiak, Laura Lis, Gabriela Rogacka, Marta Szymurska, Klaudia Pusz, Magdalena Ściernicka