W dniach 5-7.01.2018 w hali widowiskowo-sportowej w Łebie odbył się XII OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA NOWOCZESNEGO. Na pomorzu zjechali się najlepsi tancerze z całej Polski. Naszą szkołę reprezentował szkolny zespół Harmonic, który tworzą uczennice klasy 3.
Turniej trwał 3 dni. Pierwszego dnia prezentowali się soliści oraz duety. W drugim dniu rywalizowały ze sobą formacje i mini formacje w tańcu współczesnym, jazz dance i show dance. Trzeciego dnia z kolei można było obejrzeć grupy streetowe m.in. hip-hop.
W piątek 5.01 w kategorii solo taniec współczesny powyżej 15 lat zaprezentowały się nasza uczennica Zofia Bartkowiak otrzymując 8 miejsce. To był debiut tancerki jako solistki, która pięknie zinterpretowała swój pokaz artystyczny.
Drugiego dnia zespół Harmonic zdobył złoto klasyfikując się na 1 miejscu w kategorii taniec współczesny mini formacje powyżej 15 lat, pokonując faworytów turnieju, wielokrotnych mistrzów! Dwie godziny później w kategorii formacje taniec współczesny powyżej 15 lat zespół z najnowszą choreografią zdobył 2 miejsce!
Przypomnijmy, że zespół Harmonic, który ponad 6 lat trenuje pod okiem Natalii Zys już wielokrotnie był nagradzany na ogólnopolskich turniejach tańca zdobywając czterokrotnie 1 miejsce i kilkakrotnie 2. Zeszłego roku zespół zaprezentował się także na arenie międzynarodowej we Włoszech w Castellana Grotte podczas turnieju World Dance Movement.
W skład formacji zespołu Harmonic wchodzą: Zofia Bartkowiak, Agata Błaszczyk, Daniela Bukowska, Laura Lis, Julia Jóźwiak, Maja Gościniak, Gabriela Rogacka, Wiktoria Gałążewska, Marta Szymurska, Natalia Zys. W mini formacji do 7 osób zatańczyły: Zofia Bartkowiak, Agata Błaszczyk, Laura Lis, Julia Jóźwiak, Maja Gościniak, Gabriela Rogacka, Marta Szymurska.