Z przyjemnością 4.09.2017 powitaliśmy w murach naszej szkoły 33 nowych uczniów. Łącznie w „Kegliku” uczy się 118 uczniów. Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego nastąpiło w hali gimnastycznej. Pani Dyrektor Emilia Ostrowska w imieniu Stowarzyszenia Absolwentów i Sympatyków Liceum Ogólnokształcącego im. Powstańców Wielkopolskich w Środzie Wielkopolskiej, którego jest prezesem, wręczyła dwa roczne stypendia wypłacane miesięcznie w wysokości 150 zł. Stypendia otrzymali utalentowani średzcy sportowcy: Wojciech Marok – absolwent Niepublicznego Gimnazjum „Keglik” a obecnie uczeń klasy I naszego liceum oraz Jakub Kasperski – uczeń III klasy „Keglika”. Informacje o osiągnięciach tych sportowców można przeczytać na naszej stronie internetowej www.keglik.pl

Przypominamy, że nagrodę dla Najlepszego Gimnazjalisty w wysokości 800 zł za rok szkolny 2016-2017 otrzymała Nicol Ligocka, która uzyskała średnią wyników egzaminu gimnazjalnego ponad 90%. Niech ten rezultat i nagroda stanowią motywację dla aktualnych uczniów klasy III, którzy powalczą o tytuł NAJLEPSZEGO GIMNAZJALISTY w roku szkolnym 2017-2018.

Od tego roku szkolnego wprowadzamy „mundurki” dla uczniów szkoły podstawowej, bo chociaż nie szata zdobi człowieka, ale wiele o nim mówi i instytucji, którą reprezentuje. Natomiast uczniowie klas II gimnazjum będą nosili bluzki i bluzy z napisem „ Keglik”.

Jeszcze raz dziękujemy Rodzicom i Uczniom za zaufanie i wybór naszej szkoły, by kontynuować naukę w naszej szkole podstawowej.

My też staramy się być godni naszych uczniów, dlatego by szacunek był wzajemny, zobowiązujemy się do efektywnej pracy w myśl naszej misji: Rozpoznać, Wspierać, Rozwijać!

W imieniu grona pedagogicznego życzymy Wam drodzy gimnazjaliści oraz uczniowie szkoły podstawowej, abyście poszerzali horyzonty, rozwijali pasje życiowe oraz z łatwością przyswajali wiedzę, którą chcemy Wam przekazać!